O nas

Firma Nakielski to typowe dla naszego rynku przedsiębiorstwo przewozowe, zaczynające jako jednoosobowa firma właściciela i zarazem jedynego (początkowo) kierowcy. Jacek Nakielski stawiał pierwsze kroki „na swoim” jeszcze w 1989r wykorzystując poczciwego Jelcza z zabudową skrzyniową. Stały rozwój firmy i rosnący tabor skłoniły do analizy ówczesnego rynku przewozów, a w jej wyniku do decyzji o zmianie profilu na bardziej specjalistyczny: podjęto się transportu, sprzedaży ładunków sypkich pojazdami zbiornikowymi. W utrzymaniu się na tym trudnym runku, pomaga praktyczna wiedza właściciela, dotycząca zarówno prowadzenia samochodu, jak i napraw. Łatwiej dzięki temu nadzorować poczynania pracowników i utrzymywać pojazdy w nienagannym stanie technicznym.

Pierwszym pojazdem silosowym firmy, była polska naczepa-silos ZREMB CN-182. Obecnie w Firmie Nakielski są eksploatowane naczepy-silos takich firm jak: Feldbinder, Stokota, Spitzer i O.me.p.s jak również ciągniki siodłowe: Volvo, MAN, Scania, po przetestowaniu licznych naczep zdecydowało się na te marki gdyż są najbardziej niezawodne wśród markowych pojazdów zbiornikowych do przewozów materiałów sypkich.

Firma jest nastawiona głównie na przewóz cementu, mączek i innych materiałów stosowanych w budownictwie oraz przemyśle produkującym dla sektora budowlanego. Dlatego też jednym z naszych głównych kontrahentów jest firma Lafarge Cement S.A jak również Mowap, Cemex i inne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!